Przedszkole o niekonwencjonalnym kształcie i nowatorskim podejściu do architektury edukacyjnej powstało na terenie kampusu Galileo w Vijayawadzie, w Indiach.
Pracownia architektoniczna andblack design studio zaprojektowała wyjątkowe przedszkole, które wyróżnia się nowatorskim podejściem do architektury edukacyjnej.
Pod nazwą Coccon funkcjonuje wyjątkowe przedszkole na kampusie Galileo Vijayawadzie, w Indiach. To co wyróżnia obiekt to falująca forma dachu, przypominająca wzgórza. Całość została pokrywa zielenią, co sprawia, że budynek stanowi integralną część natury.

Przy budowie przedszkola zastosowane zostało pełno-wysokich szklanych paneli. Pomieszczenia we wnętrzach nie są oddzielone od siebie klasycznymi ścianami. Dzieci mają możliwość płynnego przejścia z jednego do drugiego. Całkowicie zintegrowane zostały sale lekcyjne z placami zabaw, co nie zakłóca swobodnego przemieszczania się pomiędzy nimi. Sercem projektu Coccon jest wielofunkcyjny dziedziniec, który może być zarówno placem zabaw, jak i amfiteatrem.
Idea, jaka przyświecała pomysłodawcom przedszkola była integracja architektury z krajobrazem. W tym celu wykorzystano technologie parametryczne i prefabrykację. Przy realizacji inwestycji użyto surowych materiałów przy minimalistycznym podejściu do kolorystyki.

Architektura ma stymulować ciekawość dzieci i wpływać na ich rozwój i kreatywność. Jest ona również aktywnym uczestnikiem procesu edukacyjnego.
Przedszkole wybudowane zostało w 2024 roku.